Listopad 2006

Filmy

23. listopadu 2006 v 10:07 | zazvorek přece:) |  Co není kam upíchnout
Po tu dobu,co jsem teď byla nemocná,jsem stihla zkouknout víc filmů než za celej rok:)Sezení u televize totiž neni moje obvyklá zábava....Ale tak se tady chci pochlubit, který filmy mi nejvíc přirostly k srdci:)
Zkrocená hora...ta mě dostala jako už dlouho nic....Láska mezi kovbojema prej asi nebyla nic neobvyklýho, navíc byli rádi sami,uzavírali se do sebe a moc toho nenamluvili-ideální prostředí pro vznik takovejch emocí....A ještě něco-exteriéry,ve kterejch se to natáčelo,jsou nádherný...
Mrtvá nevěsta-perfektní podívaná:)Pes Kostík mě totálně rozsekal:)Krásná mtvolka nevěsty,stydlivej Viktor , vlezlej červík a koulející se oči-jednoduše super!
Amadeus- skvělý herci,skvělý kostýmy a zajímavej pohled na to,jak Mozart taky mohl umřít....Tom Hulce jako Mozart je nenapodobitelnej,navíc histerickej smích,jakej tam předvádí,ani nebyl hranej,ale sám Mozart se prej smál takhle pitomě=)Co dodat,Miloš Forman je týpek!
Pulp fiction.To stačí samo o sobě:D Umička Thurmanová,Travolta, Willis,Samuel L. Jackson-plejáda nepřekonatelnejch herců,ironie,realita i nadsázka.A perfektní muzika:)
A teď něco s moc příjemnym názvem-Čokoláda!!!!Ani sama netušim,proč se mi tak líbí-kritika ho nijak extra nevyzdvihuje,skoro nikdo ho nezná,nikde se o něm nemluví,moc často v televizi neběží. Ale líbí se mi díky svý atmosféře malý vesničky,kde lidi tolik baží po čokoládě,líbí se mi doba,ve který se film odehrává,líbí se mi Johnny Depp:)

Nuda doma

21. listopadu 2006 v 8:51 | zazvorek
Nojo,jsem už pár dní nemocná a přestává mě bavit pořád se povalovat v posteli.....Tak si udělám radost a dám si sem pár věcí, co mám ráda.A když je nemám doopravdy,tak aspoň na obrázku:)
Tak tohle jsem,tak nějak ve zkratce,já:)

Mno jo....

14. listopadu 2006 v 13:12 | zazvorek přece
Tak to mám za sebou...ten víkend....i když,popravdě bych se tam asi vrátila....určitě bych se tam vrátila,se stejnejma osobama a stejnejma zážitkama(přestože to neni žádná sláva,ale i ty špatný věci jsou dobrý,pokud něco potřebujete...).
Tady se to celý odehrávalo(teda,ono to hlavní bylo vedle,ale tohle je ta "naše"budova...
Samozřejmě taky přidám nějaký fotky,ale to až se mi vrátí foťák....

Mineralientage MÜnchen

5. listopadu 2006 v 13:40 | zazvorek |  Po svých i samochodem
Noc z pátku 3.11. na sobotu 4.11 jsem strávila zkroucená v autobuse.A proč to?
V sobotu ráno jsme totiž dorazili do Mnichova na největší evropskou mezinárodní výstavu a expozici minerálů, fosílií, šperků, hornin, zkamenělin a všeho,co se nějakým způsobem týká "šutrů". Neuvěřitelná spousta lidí a šutry kam se člověk podívá....Jen se divim,že se mi o nich v noci i nezdálo:) Strávit 9 hodin na nohou sice nebyla žádná sranda, začínaly mi odumírat už p čtyřech hodinách:)), ale stálo to vážně za to. Neuvěřitelný!!! Chápu,že tohle u nás zajímá jen málo lidí, ale kdo by to viděl,pochopil by:)
:))