Barvy a vzduch a jablka a slunce

18. září 2011 v 23:28 | zazvorek
Už je to zase tu... Přichází to nejkrásnější období celého roku. Září, říjen, nádhera. I přes všechny zlé věci a všechny ty smutky, chmury a bolavé nitro musím být nějakým zvláštním a možná zvráceným způsobem šťastná. Vzduch už je zase krásně svěží a plný změn (ty přechody mezi ročními obdobími jsou prostě nejkrásnější!), večery příjemně chladné, žádné upocené vedro, příroda se pomalu barví, dozrává to sprgy mrgy voňavé ovoce, všechno je ještě plné síly a svobody... A já vnitřně skáču radostí a zároveň se tak nějak melancholicky rozhlížím kolem sebe a jsem z toho naměkko (uff). Chce to vyběhnout ven, nabrat do plic ten úžasný vzduch, vyjít si na procházku, lehnout si na ještě pořád sluncem prohřátou zem a svobodně být...Nechat plynout myšlenky jen tak, zkusit zase snít... Třeba o rozbořeném plotu a kohoutovi a krásném stromu. To je můj svět, kam rok co rok unikám, kde přečkávám to nejhorší, kde jsem šťastná. Věřte mi, je tam líp než na světě.
-
 


Komentáře

1 Bizon Bizon | 20. září 2011 v 0:30 | Reagovat

Tak ses dočkala období ročního, tobě nejmilejšího - času draků. Ať Forrest rozběhne se a Lajka opět vzlétne - užij plnými doušky podzimu. Šmidra vydra.

2 zazvorek zazvorek | 20. září 2011 v 10:42 | Reagovat

Ano ano, jak moc dobře víš, tohle je pro mě to nej. A Lajka i Forrest mohou být jen v určitém případě, ne jen tak... Máš někde ta videa? Já ne, byla u tebe...Dobře, bobře.

3 Hana Hávová Hana Hávová | 1. října 2011 v 5:09 | Reagovat

Taky mám ráda babí léto,škoda , že potom už přichází nenávratně podzim, studený, upršený, s mlhami a přízemními mrazíky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama