Březen 2012

Kdo mi tak zcuchal plavé vlasy?

22. března 2012 v 21:41 | zazvorek
Prej se nečešu. A ať se učešu. Ale znáte to...Když máte vlasy jemný jak chmejří, stačí vystrčit nos z domu a už zas vypadáte, jako byste profrčeli veškerý křoví, co roste u cesty, a ještě se tam na dlouho zapomněli (s vrabčákama? :))
A pak si přijde jeden takovej nějakej...
Takovej cuchač. A udělá vám (v) na hlavě bordel. A ještě se tomu směje...pacholek. To se teda nedělá, vrabče! ;-)
Už mám kolo (skoro). A vyšitýho strakapúda na klopu a milion kytek na špendlíkách (který mi kradou trpaslíci. Beze srandy! Oni fakt jsou a ty brože mi kradou. Však nám to včera na přednášce o trpaslících bylo pěkně objasněno...Tímto vás varuju, už nikdy neříkejte, že ti malí troubové jsou kýč! Umí bejt drsný...). A narcisky na okně a tulipán a taky ještě rudej polochcípnutej karafiát od MDŽ. Vymalovanej pokoj. Velikonoční východočeské trdlování před sebou a rýmičku jako blázen. Inu, jaro je tady! :)
Jsem smutná, jsem veselá, jsem smutná, jsem veselá...
....jarní únavy. Ale hloupost! A bylo světlo a bylo to dobré.

Opravdu jarní den

18. března 2012 v 16:58 | zazvorek |  Po svých i samochodem
Včera už to bylo orpavdu jarní a opravdu krásné. Paráda!!!
-
-

Březen, za kamna...?

7. března 2012 v 15:04 | zazvorek
Zima je tam pořád, ne že ne. A asi ještě chvilku bude. Ale to sluníčko už dělá divy...Nutí člověka se usmívat, být venku.
Dostala jsem kytici narcisek, sic ještě zahradnicových, ale beru je jako své soukromé posly jara. A už bude jen krásně; necháme tu silnou a ošklivou zimu za sebou.
Neodpustím si jednu s těmi svými žluťásky...:)
-

zazvorek Neklidný

1. března 2012 v 16:58 | zazvorek |  Aussig
Týden neklidu nám pomalu končí. Z nás - studentů parazitů - se stali rozmazlení a dekadentní patraziti (Roman Joch: "Mezi skutečné akademické svobody patří například nedotknutelnost a posvátnost akademické půdy či svoboda vyjadřování názorů a svobodná diskuse. Zamýšlené reformy skutečné akademické svobody nijak neohrožují, ani neporušují. Studenti se chovají podobně jako ostatní nátlakové skupiny ve společnosti, které však nemají demokratický mandát od voličů. Je to projev částečně dekadence a částečně rozmazlenosti těch lidí, kteří chtějí jenom něco dostávat zdarma bez jakéhokoli výkonu a pak odmítají převzít odpovědnost. Oni chtějí rozhodovat o penězích, které nevydělali a sebrat je lidem, kteří se na ně nadřeli. Proč má dělník či živnostník, který sotva uživí sebe a svou rodinu, dávat peníze studentům, aby oni rozhodli, že se budou na školách studovat takové nesmyslné obory, jako například gender studies. Někteří studenti a profesoři si chtějí žít na vysoké noze za naše peníze," uzavřel Joch.
Zazvorek je demokraticky smýšlející osoba. A taky se snaží, seč může, informovat o tom, že NEJDE JENOM O ŠKOLNÉ, jak si bohužel mnozí myslí a jak to předkládají média. Ber to, čtenáři tohoto blogu, prosím v potaz. A protože UJEP je taková popelka mezi vysokými školami a slýchávám na nás jen samé nelichotivé věci, tady máš, čtenáři, důkaz, že nejsme takoví looseři a umíme být slyšet.
Dobeše do koše...
-
http://ustecky.denik.cz/zpravy_region/krizova-cesta-josefa-dobese-skolne-a-omezeni-prav-senatu-20120301.html

http://ustecky.denik.cz/zpravy_region/studentska-demonstrace-zacala-ukrizovanim-ustecke-univerzity-20120301.html

(zdroj - ceskenoviny.cz)

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1178166846-zpravy/

http://www.ceskenoviny.cz/domov/zpravy/asi-400-studentu-dnes-v-usti-protestovalo-proti-reforme-vs/762577