To je k vzteku?

15. dubna 2013 v 18:45 | zazvorek
Jako doživotní majitelka svého života bych měla pracovat na svém duševním zdraví, neb to také ovlivňuje zdraví fyzické.
Ačkoliv se venku KONEČNĚ udělalo nádherně a to tolik očekávané a vyhlížené jaro snad opravdu dorazilo (a téměř se přehouplo v léto) a tím pádem se každý KONEČNĚ culí a má radost (když už se všichni celou zimu tváří, jako by jim někdo šlápl do ksichtu), vře to ve mně jako v papiňáku. Mám vztek na všechno a na všechny. Nic se prostě nedaří, jak by mělo, padá na mě jedna depka za druhou. Zlobím se na ty, kdo se neobtěžují odepisovat/odpovídat/reagovat/informovat/zdravit/usmívat se... Zlobím se na ignoranty, nevychovance, pragmatiky, pokrytce, lháře a lenochy.
Ze všeho nejvíc ale mám vztek na sebe. Za to, že všem všechno zbaštím, za to, že se snadno pro něco nadchnu a nechci se toho pustit, za to, že jsem naivní, že jsem neschopná, nepoužitelná, zbabělá.
Jenže teď se musí zatnout zuby a ještě trochu máknout, než přijde (snad) bezstarostné léto. A nemyslet na všechny tyhle věci, které člověku znepříjemňují život. Úsměv, úsměv, úsměv, být nad věcí...
Ale aby to tu nebylo takové načuřené...Vítejte u nás za oknem. Narcisky a vůbec všechny jarní květiny jsou nějkrásnější na světě. Fotil Jeník. A taky jedna nabručená zazvorkovská. Jako důkaz, že přestávám být člověkem.
-
-
 


Komentáře

1 Veki Veki | Web | 16. dubna 2013 v 21:32 | Reagovat

Ráno vstanu, směji se do slunce a říkám si jak je krásný den. Přijdu do laborky mezi partu nemakačenko a osm hodin se dívám, jak se dívají, jak pracuju. Den už není tak pěkný. A když odpoledne otevřu korektury k bakalářce a vidím, co vše musím opravit/vymazat/doplnit, tak bych si hodila cihlu na hlavu...A den je v čudu  já ho strávila napůl v nasranosti a napůl v zoufalosti.
Tak tě úplně chápu. A držím pěsti, ať toto období brzy pomine. :-)

2 zazvorek zazvorek | 17. dubna 2013 v 16:49 | Reagovat

Tak u nás je ten problém, že jsme nemakačenko všichni, tudíž se nijak nemotivujeme a nehecujeme do práce...Pak šílím, že nic nestíhám a že se mi nikdo nevěnuje a na všechny se zlobím. A přesně jak píšeš - pak si to po sobě všechno přečtu a říkám si, že bych měla reklamovat jedničky z češtiny...uff. Hodně štěstí do toho kolotoče, už brzy to snad bude za námi ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama