Devět let spolu

25. července 2015 v 11:40 | zazvorek
18. července oslavil blog deváté výročí svého založení. Až tehdy mi došlo, jak neuvěřitelně dlouhá část mého života to je. Skoro celá třetina! Myslím, že za tu dobu člověk projde (a ideálně by asi i projít měl) dost zásadními změnami. O těch mých se můžete přesvědčit při procházení nejstaších článků, leckdy je to opravdu úsměvné...ale patří to ke mně :-D V lecčems jsem se ale nezměnila. Vidění světa mi zůstává stejné, snad je jen o něco optimističtější, i když se za tu dobu udály věci věru nepěkné, které by mě mohly přimět k pravému opaku. Tehdejší "starosti" jsou vedle toho najednou k smíchu. Ale však určitě každý puběrťák má pocit, že zrovna on trpí nejvíc a dějí se mu největší nespravedlnosti :-)
Okruh čtenářů se za ta léta rozšířil opravdu minimálně; tenhle blog pro mě stále zůstává jakýmsi polosoukromým "deníkem", zaznamenavatelem důležitých událostí, různých výletů, nápadů, názorů, stesků i radostí, které leckdy píšu hlavně pro sebe a na vás, mé drahé čtenáře, moc nemyslím. I proto patří velký dík vám všem, kdo se sem (ne)pravidelně vracíte a celá ta léta (anebo i jen poslední měsíce) pozorujete zazvorkovy myšlenkové pochody. Není vás mnoho, o to víc si cením jakéhokoliv komentáře, který mi tu necháte.
Byla bych moc ráda, kdyby se mi podařilo tenhle blog udržet naživu třeba ještě jednou takovou dobu. Ono je občas opravdu zajímavé podívat se zpětně na své zážitky a v době, kdy už si opravdu dlouho nepíšu žádný deník, je nikde jinde než tu a ve své hlavě nemám. Musím doufat, že internet jako médium ještě pár let vydrží a tenhle záznamník mi uchová.
Ještě jednou vám všem děkuji, že sem občas zabrousíte!

 


Komentáře

1 Rytíř Smrdík Rytíř Smrdík | 28. července 2015 v 14:39 | Reagovat

Rytíř Smrdík královnu Třezalku nepustí.A taky má moc rád tu sukýnku. Ještě ji nosíš? V těch kapsách musí být celý svět.

2 zazvorek zazvorek | 28. července 2015 v 21:42 | Reagovat

Pane Smrdíku, královna Třezalka Vám srdečně děkuje za projevenou přízeň a vynasnaží se o totéž. Sukýnku nenosím už dvacet let :-) Tehdy už byla navíc dosti zánovní - nosila ji má klášterecká teta, pak myslím ségra a nakonec teprv doputovala ke mně. Ale určitě se do těch kapes vešlo spoustu pokladů.

3 Veki Veki | Web | 29. července 2015 v 12:01 | Reagovat

Číst po sobě (pra)staré články je někdy vážně docela psycho a někdy k popukání. Člověk si říká, jak hloupý byl, někdy zase sám sebe překvapí. A i pro mě je právě tahle šňůra vývoje to nejdůležitější, co dává blogu smysl.
Ty kapsy jsou vážně parádní!

4 nebel(r) nebel(r) | 3. srpna 2015 v 1:25 | Reagovat

skvělá "slavností řeč" ke Tvému výročí blogu a fotka zrovna tak roztomilá :-P sranda je, že už tehdy jsme to k sobě měly táákhle malinko daleko, jenom jsme o sobě ještě nevěděly (paradoxně jsme se seznámily, až když už jsem z trnovan přesídlila na panču 8-) ale vyrůstaly jsme na stejným (under)groundu a edizónce, takže to by nebylo, aby se nakonec nedaly dohromady za bujarého bečení a tajemného syčení :-D  :-P  není co dodat, se svým blogem to cítím stejně..není nad vzpomínkové archivy a pár čtenářů, kteří ti potajmu nakukují přes rameno a přesto je to všechno hlavně "tvé" ;)

5 zazvorek zazvorek | 3. srpna 2015 v 15:12 | Reagovat

[3]: Přesně tak, někdy je člověk překvapen, co vymyslel, jakou měl fantazii, a někdy si zase říká, ty fňukno jedna, měla ses tomu postavit čelem! :-D A taky souhlasím s tím, že největší smysl  blogu - alespoň toho mého - je v té kontinuitě, že je to opravdu dlouhodobý záznamník života. Hehe, ta sukně byla skvělá, škoda že dneska bych v ní byla k smíchu, hned bych takovou zas nosila :-D

[4]: To jsem ještě byla roztomilé děvčátko, kde ty loňské sněhy jsou? :-D Já myslím, že nám bylo souzeno se potkat, ať už bys chodila na jakoukoliv základku v okrese ;-) Tolik společných vzpomínek! Je to krása, viď? Moc se teď směju nad Zelenou věcí, hodně potřebuju povzbudit náladu a tohle funguje skvěle, díky za připomenutí. A kouzlo tkví právě v tom malém množství čtenářů, to si člověk může pořád ještě dovolit psát i hodně soukromé věci a nemusí se tolik hlídat...

6 chobotnicka chobotnicka | 14. srpna 2015 v 11:51 | Reagovat

..tak ta fotka je fakt roztomilá...hmm, už jste spolu s blogem pěkně staří..no, už bude jenom hůř!!!:-P :-P  :-D

7 zazvorek zazvorek | 15. srpna 2015 v 17:24 | Reagovat

To je taky jediná moje roztomilá fotka ale jak jsi podotkla dneska - jsou lidi, co jsou na tom i hůř (i v rámci rodiny) :-D Staří už jsme a doufám, že budeme jednou úplně úplně nejstarší! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama