Tralalá, ségra se mi vdávala!

16. října 2016 v 10:15 | zazvorek |  Co není kam upíchnout
Den před svatým Václavem do toho má nejdražší sestřička praštila v překrásné Mariánské Týnici, areálu v kraji mému srdci zaslíbeném.
Velmi komorní svatba jen v nejužším kruhu rodinném (pro to mám velké pochopení), krásné místo, krásné šaty ušité šikovnou barunkulus, příjemná společnost a nejoblíbenější švagr, co by se z fleku mohl živit hraním a zpíváním po hospodách - byl to velmi poetický den. A taky jsme si se ségrou vyměnily role svědkyň (doufám, že vám nebudu moc kazit fotky z obřadu).
Tak ségra, ať vám to v manželství klape a jste oba spokojený a úplně nejspokojenější! :-)

Fotek novomanželů bohužel moc nemáme, neboť měli vlastního fotografa, takže těch pár úvodních je jen ilustračních. Velmi sobecky sem tedy dávám (na konci) naše fotky s Jendou, které fotila ségra, neb moc společných fotek nemáme (aspoň budou nějaký vyfešákovaný pro vnoučata...:-)). A novomaželé až příště, pokud to schválí!


"Hostina" a další program se odehrávaly na Býkově, bývalém hospodářském dvoře plaského kláštera...

Tuhle jsem si pracovně nazvala "pan a paní továrníkovic přijeli obhlídnout své majetky..." 80 let zpět by taková fotka mohla vypadat dost podobně :-))

A ještě jedna pro vnoučata....:-))

 


Komentáře

1 Ucí Ucí | E-mail | Web | 18. října 2016 v 23:16 | Reagovat

Komorní svatby jsou nejlepší a muž muzikant je životní výhra :) Šaty nevěsty jsou krásně originální, ale musím moooc pochválit i ty Tvoje, to je přesně mé gusto! A s Jendou Vám to moc sluší - prostě fotky do rámečku!

2 chobotnicka chobotnicka | 19. října 2016 v 7:20 | Reagovat

Ty potvůrko!!! Děkuji za milá slova v příspěvku, jsem ráda, že se svatba líbila... :-) Raději víc Vašich fotek, než našich, my nejsme tak fotogenický. :-D  :-D ...A moc Ti to slušelo a šaty svědkyně jsi měla krásný!!!

3 zazvorek zazvorek | 19. října 2016 v 8:38 | Reagovat

[1]:: Joo holky, ty hudebně nadaný chlapy vám závidím, je to okouzlující ;-) Ale i brumla tančíci mimo rytmus může bejt roztomilej...:-) A díky moc, to jsou moje postarší letní šaty, který jsem nosila na zkoušky, ke státnicím atd., jsou neuvěřitelně pohodlný a maj hrozně pěknej střih, koupila jsem je v Orsay, ale podobný už jsem tam nikdy neviděla...

[2]: : No počkej, až budete mít fotky od fotografa, to teprv bude...:-D  Zatím je to hlavně egoisticky naše. Půjdou do rodinného alba, kterým si jednou v daleké budoucnosti bude naše vzdálené potomstvo listovat v udivení, co se to kdysi používalo za technologie, že jsou lidi focený na papíře a ne na displeji:-D A pevně doufám, že se do těch šatů příští rok v létě ještě vejdu...;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama