Komentáře

1 Veki Veki | Web | 9. ledna 2017 v 13:10 | Reagovat

Tak nějak mi to něco připomíná... I když musím říct, že rok 2015 nebyl vůbec špatný a rok 2016 vypadal dost divně. Nejdřív jsem málem pomřela ze své první pořádné práce, která mi vzala iluze o pohádkové práci v muzeu mezi samými stejně pošahanými pošuky. Pak jsem z věčné frustrace raději usoudila, že se odstěhuji na druhý konec republiky a zbořila všechno, co dosud fungovalo, včetně našeho bytu a celkem pohodového soužití. Pak jsem udělala státnice (nechápu jak, ale udělala) a pak začala pracovat s novými iluzemi o ráji na zemi i v práci. A tyhle iluze způsobily, že taky nebudeme sami, ale budeme tři. I když nemáme ani zrekonstruovaný byt, ani oddací list a pořád ještě bydlíme na opačných koncích republiky. Takže je vlastně všechno krásné a i když moje práce je ještě pořád strašně dokonalá a krásná, tak se stejně jako ty těším, že přijdou taky jiné radosti a starosti. Takže zatímco rok 2015 byl stabilně dobrý, tak rok 2016 byl převratně nepochopitelný a rok 2017? Bude snad idylicky rodinný. :-) Všechno dobré i vám všem a blogu zdar.

2 zazvorek zazvorek | 9. ledna 2017 v 18:27 | Reagovat

[1]:: Zdá se, že rok 2016 nám kompletně obrátil život vzhůru nohama, ovšem musím uznat, že tvé veletoče jsou o poznání krkolomnější...;-) Sice si třeba aktuálně neumím představit, že by partner byl na opačném konci republiky a já na to všechno byla sama, ale předpokládám, že tě v tom úplně samotnou nenechává a máte možnost si to užívat spolu ;-) A oddací list nebo zrekonstruovaný byt jsou naprosto nedůležité věci... My byt chtěli rekonstruovat tak jako tak a když jsme se brali, nějak mě ani nenapadlo, že ta rodina bude nakonec tak rychle... Důležité je, abyste se nakonec sešli na jednom místě a na jedné vlně a všichni tři byli nakonec spokojení a ten rok měli orpavdu idylický a hlavně KLIDNÝ  ;-) A kdy vás má potomek začít těšit svým nočním buzením? :-D A kde ses nakonec rozhodla zůstat?

3 Veki Veki | Web | 11. ledna 2017 v 17:13 | Reagovat

[2]: Ačkoli bych strašně moc chtěla být tady dál a v rámci možností pořád fungovat, tak jsme se dohodli, že se vrátím. A pak, až potomek trošku odroste, tak se všichni odstěhujeme na Moravu. Trošku mi dělá problém se srovnat s tím, že tu mám nechat ten cirkus jen tak napospas někomu jinému, ale možná si neumím jen přiznat, že mě nové role trošku děsí a mám strach z toho, že to fakt nezvládnu. Takový strašný pocit zodpovědnosti jsem snad v životě neměla a možná je toho prostě moc. A občas kvůli tomu vyvádím. :-D Noční buzení je plánováno na začátek června. :-)

4 zazvorek zazvorek | 11. ledna 2017 v 19:38 | Reagovat

[3]:: Naprosto tě chápu, ale zase bude velká výhoda, že budeš blízko rodiny, která dokáže hodně pomoct - na Moravě bys byla fakt hodně sama a i když si člověk věří, že to zvládne, někdy prostě pomoc potřebuje. Jinak ty pocity mám podobné, i když se přesvědčuju, že všechno zmáknem, někdy to na mě padne a říkám si, že jsem přece v těhlech věcech úplně neschopná, že mi umíraj i kaktusy a umřely mi i rybičky a strašilky, což jsou v živočišný i rostlinný říši snad ty nejmíň náročný formy života, tak co teprv lidský mládě :-D Ale co, učenej z nebe nespadl, zvládli to jiní, zvládneme to taky ;-)
A květen nebo začátek června je asi úplně ideální, vyhneš se s těhotenstvím největším vedrům a zároveň pak můžeš s prckem hned ven...chytře promyšleno, jestli bude nějaké příště, zkusím taky trochu víc zapojit hlavu :-D

5 Veki Veki | Web | 19. ledna 2017 v 11:35 | Reagovat

[4]: :-D Já hlavu teda moc nezapojovala. Jedna paní mi řekla: "Víte, oni si děti sami vybírají, kdy se narodí." Tak si vybralo samo.

6 zazvorek zazvorek | 22. ledna 2017 v 19:04 | Reagovat

[5]: Haha je fakt, že naše si vybralo samo taky, jen doufám že tím prokázalo dostatečnou dávku bystrosti a ne poťouchlosti a schválnosti :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.